O zdrowiu  przez ostatni rok mówimy bardzo dużo a wydarzenia ostatnich miesięcy pozwoliły na nowo docenić jego znaczenie!

W najbliższych miesiącach w ZSOiT realizujemy projekt” Zadbajmy o NASZE ZDROWIE”. Celem tego projektu jest popularyzacja zdrowego trybu życia i racjonalnego podejścia do kwestii odżywiania się-analizujemy NASZE  potrzeby , tworzymy autorskie jadłospisy oraz zwracamy uwagę na  kondycję i aktywność fizyczną.

W tym roku z powodu pandemii nie możemy wiosną zorganizować wzorem lat poprzednich zdrowego wspólnego śniadania w naszej szkole. Tym razem prosimy Was o przesłanie zdjęć pożywnego i zdrowego śniadania, pokażcie jak Waszym zdaniem powinien wyglądać zdrowy poranny posiłek. Niech pomogą nam takie hasła – podpowiedzi: wiosna na talerzu, zielone w obiektywie, moc i zdrowie o poranku.

Termin nadsyłania zdjęć: 31.05.2021

Plik podpisz swoim imieniem i nazwiskiem i wyślij drogą elektroniczną na adres mailowy:

e.jagus.zsoit@gmail.com