W ramach projektu „Zadbajmy o NASZE ZDROWIE ”rozmawialiśmy z uczniami klasy 2ep ZSOiT o stresie – czym jest, jakie niesie skutki i jak sobie z nim radzić. Stres towarzyszy każdemu z nas, ale nie każdy wie jak sobie z nim radzić. Powstał krótki poradnik – różne pomysły uczniów jak poradzić sobie ze stresem. Stres jest trudnym przeciwnikiem, ale da się z nim wygrać
PORADNIK WALCZYMY ZE STRESEM

NASZE SPOSOBY NA STRES:

1. Słucham muzyki którą lubię !
2. Tańczę
3. Medytuję
4. Rozmawiam ze specjalistą
5. Idę spać
6. Piję meliskę
7. Idę na spacer
8. Uprawiam jogę
9. Idę na trening
10. Idę biegać
11. Robię zakupy
12. Ćwiczę
13. Słucham szumu morza
14. Robię kilka głębokich wdechów i wydechów
15. Bawię się z psem
16. Wychodzę ze znajomymi
17. Gram na instrumentach
18. Piję dużo wody
19. Spaceruję
20. Wychodzę z psem

                                                         Uczniowie klasy 2ep ZSOiT