Już w przyszłym tygodniu 30 listopada oraz 2 grudnia o godz. 18:00 odbędą się bezpłatne warsztaty online z podstaw grafiki komputerowej. Do wzięcia udziału zapraszamy wszystkich chętnych uczniów szkół ponadpodstawowych.

Jesteś uczniem szkoły ponadpodstawowej i interesujesz się grafiką komputerową? Z nami rozwiniesz swoje umiejętności graficzne. Podczas warsztatów przedstawimy podstawowe techniki tworzenia grafik oraz najpopularniejsze programy.

Warsztaty odbędą się w dwóch terminach na platformie Microsoft Teams.   

  • 30 listopada o godz. 18.00 
  • 2 grudnia o godz. 18.00  

UWAGA! Każdy uczestnik może zapisać się tylko na jeden termin.  

Zgłoś swój udział!

Aby zgłosić swój udział w warsztatach, wystarczy wypełnić do 29 listopada do godz. 14:00 krótki formularz. 

Na podany w formularzu adres e-mail prześlemy wiadomość z linkiem do warsztatów. 

Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązuje kolejność zapisów!