Zapraszamy do udziału w konkursie, którego nagrodą jest udział w warsztacie dialogowym „Nasz wpływ na rozwój sztucznej inteligencji. Czego uczymy maszyny?”. W trakcie dwugodzinnego wydarzenia online 15 czerwca w godz. 14-16 wspólnie z uczestnikami (nauczycielami i uczniami) poszukamy odpowiedzi na te i inne pytania.

Jak wziąć udział w konkursie?

To proste, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego to właśnie Wy powinniście wziąć udział w warsztacie dialogowym online pt. „Nasz wpływ na rozwój sztucznej inteligencji. Czego uczymy maszyny?” Forma odpowiedzi jest dowolna. Może to być tekst, rysunek, zdjęcie. Ważne, aby plik nie przekroczył 5 MB. Konkurs kierujemy do nauczycieli wraz z grupami uczniów (grupy od 6 do 10 osób).

Ważne! Zgłoszenie konkursowe musi przesłać nauczyciel do 31 maja.

Formularz konkursowy jest tutaj: https://przyszloscjestdzis.webankieta.pl/

Regulamin konkursu: https://www.gov.pl/web/epolakpotrafi/informacje-o-konkursie

9 czerwca ogłosimy 3 laureatów (nauczycieli z grupami uczniów).

Warsztaty organizujemy w ramach programu edukacyjnego „Przyszłość jest dziś”. Realizuje go KPRM, NASK i Centrum Nauki Kopernik w ramach projektu „Kampanie edukacyjno-informacyjne”. Spotkania są kierowane do nauczycieli i uczniów szkół ponadpodstawowych.

Powodzenia!

Zespół programu edukacyjnego „Przyszłość jest dziś”