Dnia 2 lutego 2023r odbyły się międzyszkolne zawody w pływaniu na basenie Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych. Sztafeta dziewcząt z naszej szkoły w składzie: Ania Smyk, Lachowicz Emilia, Kubala Amelia, Kopczyńska Monika, Hibner Kamila i Gołębiowska Maja zajęły wysokie 3 miejsce. Natomiast sztafeta chłopców w składzie: Kogut Tomasz, Selewski Bartosz, Stąpór Tomasz, Linkiewicz Igor, Jemai Kamil i Żmurko Konrad zajęła miejsce czwarte. W konkurencjach indywidualnych drugie miejsce w stylu motylkowym wywalczyła Maja Gołębiewska, drugie miejsce w stylu klasycznym zajęła Kamila Hibner, czwarte w stylu dowolnym Kubala Amelia i w stylu grzbietowym – Kopczyńska Monika. Wśród chłopców Kamil Jemai wywalczył trzecie miejsce w stylu dowolnym. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.