W dniu 9 marca 2023r., w ramach współpracy naszej szkoły z ODK przy organizacji Festiwalu ZOOM, przyjechali do nas panowie: Łukasz Maciejewski – dziennikarz, filmoznawca, krytyk filmowy i teatralny, wykładowca akademicki oraz Artur Więcek „Baron” – reżyser, scenarzysta filmów fabularnych i dokumentalnych. Nasi wyjątkowi goście udzielili odpowiedzi na liczne pytania młodzieży – a także chętnie podzielili się uwagami na temat zawodu dziennikarz oraz krytyka filmowego. Filmowe i prasowe doświadczenia znakomitych gości stały się punktem wyjścia do rozmów  o ginącym zawodzie krytyka filmowego, różnicy między aktorstwem teatralnym a kinowym, prawdziwym aktorstwie, hejcie i granicach wolności artystycznej. Ze spotkania wszyscy wyszli w znakomitych humorach.

Serdecznie dziękujemy naszym gościom oraz organizatorom!