W dniu 30.11.2022 w rocznicę urodzin patrona szkoły Jędrzeja Śniadeckiego odbył się III DRUŻYNOWY KONKURS Z CHEMII dla klas ósmych szkół podstawowych. W konkursie wzięło udział 5 szkół podstawowych: SP nr 8 JG, SP nr 11 JG, Zespół szkół Katolickich im. św. Pankracego, SP że Starej Kamienicy oraz SP z Marciszowa. Konkurs składał się z dwóch etapów.
W pierwszym uczniowie rozwiązywali samodzielnie test składający się z 40 pytań. W drugim etapie drużynowo zmagali się z doświadczeniami na laboratorium chemicznym. W trakcie trwania konkursu uczniowie brali również udział w warsztatach językowych „chemia po angielsku” przygotowanych przez p. Joannę Winiarską. W organizacji konkursu brała udział klasa 4ta, 3ta oraz uczennice z klasy 3c.

Poziom szkół był bardzo wysoki i wyrównany:

1.miejsce SP nr 8

2.miejsce SP nr 11

3. miejsce SP ze Starej Kamienicy

Gratulujemy laureatom konkursu dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, nauczycielom za świetne przygotowanie swoich uczniów.

Zapraszamy za rok 🙂