Podobnie jak w rywalizacji dziewcząt, ZSOiT w Jeleniej Górze najlepsze w piłce ręcznej szkół ponadpodstawowych również wśród chłopców. Na podium stanęły też Norwid Jelenia Góra oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze Przypomnijmy, Licealiada szczypiornistów odbywała się w trzech terminach. W ostatnim dniu zmagań padły następujące wyniki: Żerom – Elektronik 24:23 (14:13)Norwid – Mechanik 28:17 (14:7)ZSOiT – Elektronik 19:19 (10:9) karne 1:3Żerom – Norwid 14:15 (7:10)Klasyfikacja końcowa:1. ZSOiT – 10 pkt.2. Norwid – 9 pkt.3. Żerom – 6 pkt.4. Mechanik – 3 pkt. 5. Elektronik – 2 pkt. Najlepszym zawodnikiem został Michał Dzikoński (ZSOiT), a najlepszym bramkarzem Kacper Omelko (ZSOiT). Skład zwycięskiej drużyny ZSOiT: Kacper Omelko – Michał Dzikoński, Maksymilian Gasperowicz, Jakub Hordyniak, Piotr Kałużny, Mateusz Kania, Ernest Kołodziej, Marcin Langer, Miłosz Listwan, Igor Łyżwa, Dawid Majewski, Jakub Malko, Szymon Mazik, Igor Piotrowski, Kacper Siwek.

Opiekun: Jarosław Zawiślański.