Dziękujemy uczniom naszej szkoły , ich rodzicom i nauczycielom za dotychczasowy udział w naszej akcji „Razem dl a Ukrainy”.

Kontynuujemy akcję bo wymaga tego sytuacja na Ukrainie. Poniżej  aktualna lista potrzebnych artykułów:

  • ŻYWNOŚĆ DŁUGOTERMINOWA:
    • konserwy, olej, cukier, makarony, mąka, kasza, ryż, herbata, kawa, słodycze, mleko UHT, warzywa/owoce w puszkach (np. fasola, groszek, kukurydza), przeciery pomidorowe w kartonach, suszone owoce, orzechy.
  • KOSMETYKI I CHEMIA:
    • żele pod prysznic, szampony, mydła, szczoteczki i pasty do zębów, kremy ochronne, podpaski, pampersy dla dzieci, płyny do prania, płyny do mycia naczyń.
  • ŚRODKI OPATRUNKOWE,
    • zwłaszcza na zranienia i oparzenia: koce termiczne, gazy jałowe, kompresy jałowe, opaski dziane, bandaże elastyczne, ampułki soli fizjologicznej, środki odkażające, rękawiczki jednorazowe, chusty opatrunkowe sterylne, opaski uciskowe, nożyczki do opatrunków.

UWAGA! Nie zbieramy odzieży.

Działamy. Zbieramy. Pomagamy💙💛

Razem możemy więcej!