Kurs Animatora Czasu Wolnego dla ludzi z pasją, kochających piękno świata!!!

Dzięki kursowi: poznasz atrakcyjny zawód animatora czasu wolnego; wzbogacisz swoją wiedzę w zakresie ciekawych animacji (zabaw, gier, tańców) dla różnych grup turystów polskich i zagranicznych; dzięki kontaktom z pracownikami Biura Podróży Rainbow wejdziesz w środowisko profesjonalnych animatorów czasu wolnego; rozwiniesz umiejętności praktyczne i językowe. Kurs Animatora Czasu Wolnego z biurem podróży Rainbow zapewnia: wysoką jakości kształcenia + dużo dobrej zabawy.

Zapraszamy!

Data i czas trwania:4-5. 12.2023 (godziny 8-15),

miejsce: Aula Zespołu Szkół Ekonomiczno-Turystycznych w Jeleniej Górze

Po kursie dla chętnych uczestników- rekrutacja (casting) do pracy w sezonie LATO 2024. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy: https://akademiarainbow.pl/…/terminy-kursow…/termin/…

Koordynator: Aleksandra Stall – Antczak a.stall@ekonom.jgora.pl