W poniedziałek 23 stycznia 2023r. o godzinie 10.00 w Zespole Szkół Przyrodniczo-Usługowych i Bursy Szkolnej w Jeleniej Górze odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono nagrody zwycięzcom I Międzyszkolnego Konkursu z Języka Angielskiego. Wsród zaproszonych gości znalazła się uczennica naszej szkoły, Wiktoria Zasada z klasy 1a, która zajęła II miejsce oraz jej opiekun, pani Ewa Kamieniecka. Podczas uroczystości Dyrektor Zespołu Szkół Przyrodniczo-Usługowych i Bursy Szkolnej, pani Agnieszka Samerdak wręczyła zwycięzcom dyplomy i nagrody, a także złożyła gratulacje ich nauczycielom. Spotkanie zakończył krótki poczęstunek. Gala finałowa była ważnym wydarzeniem zarówno dla organizatorów, jak i uczestników tego przedsięwzięcia. Jest nadzieja, że wydarzenie będzie miało swoją kontynuację w przyszłym roku szkolnym.

GRATULUJEMY Wiktorii 💪💪💪