Szanowni Państwo,

Drodzy Nauczyciele i Uczniowie,

Politechnika Wrocławska zaprasza na Dni Otwarte online, które odbędą się w dniach 19-23 kwietnia 2021 r. Od poniedziałku do piątku można będzie dowiedzieć się wszystkiego o kierunkach, jakie oferujemy na Politechnice Wrocławskiej oraz o zasadach rekrutacji. Każdy dzień poświęcony będzie innej dyscyplinie naukowej. Każdy więc znajdzie coś dla siebie.

Przygotowaliśmy te dni z myślą nie tylko o Maturzystach, ale  również Uczniach klas niższych, przed którymi decyzje o studiach dopiero za rok, czy dwa. W jednym miejscu i bez wychodzenia z domu młodzież dowie się wszystkiego o kierunkach studiów, pozna studentów, nauczycieli akademickich i absolwentów, uzyska informacje o stypendiach i domach studenckich. Można też będzie wziąć udział w konkursie i wygrać nagrody. Zapraszamy i zachęcamy do rozpowszechnienia informacji wśród osób zainteresowanych rekrutacją na Politechnikę Wrocławską.

Szczegółowe informacje znaleźć można na:

https://rekrutacja.pwr.edu.pl/dni-otwarte

oraz fb

https://www.facebook.com/RekrutacjaPWr
Stoiska wydziałów będą dostępne na portalu www.dniotwarte.pwr.edu.pl

Z wyrazami szacunku

Dział Rekrutacji

Politechniki Wrocławskiej