Konkurs fotograficzny

MATEMATYKA                                W OBIEKTYWIE

Nauczyciele matematyki zapraszają do wzięcia udziału                         w konkursie fotograficznym Matematyka w obiektywie.

Konkurs polega na zrobieniu fotografii i opatrzeniu jej tytułem związanym z matematyką.

Uczestnicy wysyłają zdjęcia którym przypisują nazwy związane                               z matematyką. Idea konkursu opiera się na połączeniu obrazu z autorską informacją o niej. Nadanie nazwy (tytułu) zmienia kategorię pracy                         z fotografii, która przemawia wyłącznie obrazem na parę (zdjęcie, tekst).

Organizatorem konkursu jest Wydział Matematyczno-Fizyczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

Każdy Uczestnik może zgłosić do konkursu nie więcej niż 6 zdjęć.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba się zgłosić                                                    na www.mwo.usz.edu.pl, podać swoje konto e-mailowe, poczekać                     na link aktywacyjny. Następnie wypełnić zgłoszenie.                                                 Zdjęcia (max 6 szt.) proszę wysyłać wraz z tytułami i opisami                        poprzez formularz elektroniczny).

Termin zgłoszeń upływa 15 listopada 2018 roku.

Konkurs jest bezpłatny.

Regulamin konkursu, nagrodzone zdjęcia poprzednich edycji dostępne są na stronie http://mwo.usz.edu.pl/matematyka_w_obiektywie