Rozpoczęła się 66. edycje Plebiscytu Sportowego „Gazety Wrocławskiej”. To najstarszy i najbardziej prestiżowy ranking sportowy w naszym regionie. – Od kilku lat wybieramy nie tylko najlepszych sportowców, ale też tych najpopularniejszych. Chcemy w ten sposób wyróżnić zawodników i trenerów, którzy są bohaterami w swoich małych ojczyznach – gminach i powiatach – mówi Jakub Guder, szef redakcji sportowej „Gazety Wrocławskiej. Głosowanie będzie trwać do 20 grudnia do godz. 21.00. Zwycięzcy pierwszego etapu plebiscytu awansują do wojewódzkiego finału zachowując zdobyte głosy.
Nikola Tabor jest sześciokrotną mistrzynią Polski, dziewięciokrotną Mistrzynią Europy i zakwalifikowała się do sześciu finałów Mistrzostw Świata na rok 2018. Prosimy o głosy! Smsy można wysyłać na numer: 72355 o treści WSK.127.