O ile od jakiegos czasu monitorujesz dzialalnosc, zespA?l lub osobista wydajnosc, powinienes swietowac! Nawet jesli nadal odrzucic osiagnales wlasnych celA?w czy tez nawet jezeli nadal nie masz znaczacych ulepszen skutecznosci, swietowanie mialo byc systematycznym elementem administrowania wydajnoscia Twojej firmy.

prau wazne motywy do swietowania sukcesA?w przy grze

Przede wszystkim, celebrowanie wstrzykuje pozytywne odczucia w typowo suche rzadzenie wydajnoscia. Mierzenie wydajnosci bez watpienia nie odnosi sie tylko liczb. Chodzi o zmiany, jakich oczekujemy przy sprawach, ktA?re sa dla nas wazne, o to, w jaki sposA?b nam pozostaje w zaleznosci, lub o silne odczucia. Swietowanie sukcesA?w na sukcesach mocno skupia nasza atencje na wspanialych osiagnietych przeze mnie rzeczach, w jakikolwiek sposA?b malych. Pomaga rozrzedzic zadlo negatywnych wynikA?w lub negatywnych informacji zwrotnych, na ktA?re ludzka przyroda kieruje najefektywniejsza uwage w calej strone w duzym stopniu wiekszego obciazania niz pozytywne rezultaty.

Po drugie, celebrowanie stwarza rozped ku twoim celom wydajnosci. Zwlaszcza, gdy ustawisz cele etapowe w danym przedziale czasowym na zasadnicze cele, celebruje postepy, konsolidujac to, co ponadto dziala, jak i rA?wniez przypomina, ze masz wplyw i inspekcje nad artykulami osiagniec.

Przez trzecie, pompa przypomina wam, co wydaje sie byc najwazniejsze. Calkiem jasno swietowania skupia twoja atencje na naszym, czego raczysz wieksza ilosc wiadomosci, nie zaakceptowac drazni ciebie wraz z przesadnym naciskiem na to, ktA?rych chcesz mniej. Zarzadzanie skutecznoscia jest za latwe w rozwiazywaniu problemA?w. Gdy obserwacja skupia sie na przeplywie energii. W ktA?rym miejscu chcesz przeplyw energii w calej twoim interesie?

Ale ktA?re sukcesy zdolasz swietowac? Wybierz i sprawdz kilka malych celA?w za drodze do uzyskania kompletnego pulpitu kontroli wydajnosci, ktA?ry mA?wi caloksztalt, co trzeba wiedziec na temat wynikach Twej firmy. Swietowanie tych planA?w bedzie przypominac o dobrych wynikach pomiaru, budowac w swoim rozmachu w kierunku swoich zamiarA?w. Wez pod rozwage swietowanie tego rodzaju celA?w:

 • Swietuj, podczas gdy po koncu wybrales zestaw miar wydajnosci, sposrA?d ktA?rych TwA?j zespA?l wydaje sie podekscytowany lub przynajmniej czujesz sie zobowiazany do raportowania i uzywania.
 • Swietuj, kiedy wprowadziles srodek do odwiedzenia zycia – nawet wybrana miare a mianowicie dzieki z jakiego powodu uzyskujesz w tym momencie wiadomosci i uzyjesz srodka, zeby podejmowac decyzje, ktA?re beda troche madrzejsze!
 • Swietuj, gdy zobaczysz, dlaczego skutecznosc nie jest tam, gdzie raczysz, i dysponujesz teraz potezniejszy wybA?r a mianowicie lepszy dobA?r – jak na przyklad wplynac pod te zdolnosc produkcyjna.
 • Swietuj, kiedy twA?j miernik wydajnosci reaguje dzieki poprawienia, ktA?re robisz.
 • Swietujcie, kiedy widzicie, iz wasza pomiar efektywnosci po ogA?le odrzucic reaguje pod ulepszenia, ktA?re robicie (nauczyliscie sie, co nie operuje – bardzo wazne).
 • Swietuj osiagniecie celA?w etapowych po trasie do wlasnym ostatecznych planA?w. Wspiera, o ile uprzyjemnisz w domu wczesniejsze przedmioty, powoli budujac prowokacja proporcjonalnie do biegu, ktA?re to osiaga wszelkie zdobycie.
 • I bez watpienia swietuj, kiedy osiagniesz swoje koncowe plany!
 • Jak swietujesz triumfy w grze?
 • Funkcjonuje mnA?stwo sposobA?w w swietowanie postepA?w po okreslaniu rezultatami biznesowymi. Jednakze wybierz te, ktA?re maja znaczenie dla twego personelu, ktA?re, biorac pod uwage pierwotnego wartosci, beda naprawde doceniane.
 • Wez udzial przy ceremonii wreczenia nagrA?d (powaznej lub niefrasobliwej), aby nagrodzic i rozpoznac osoby, ktA?re odegraly szczegA?lna role w calej osiaganiu dzisiejszych sukcesA?w.
 • Miec impreze! Najzwyczajniej w swiecie upewnij sie, ze powA?d przyjecia wydaje sie jasny a mianowicie byc byc moze podporzadkuj czlonka celom, ktA?re zyskuja (np. Impreze urodzinowe na rzecz nowatorskich miar wydajnosci).
 • Ponownie ulokuj element zyskA?w pochodzace z reformy wydajnosci, jak na przyklad zaoszczedzony czas, zaoszczedzone kapital badz rA?wnoczesne zyski, w calej rejonie roboty, aby ogA?l potrafili sie upajac a mianowicie ekspres do odwiedzenia cherbaty, taboret w celu masazu, cotygodniowe dostawy nowych roslin, miski nieznanych slodkich online data room providers codziennie. Niezaleznie od tamtego, co ponadto w najwiekszym stopniu docenia Twoi zaloga.
 • Jak i rA?wniez sporo razy zwykle, serdeczne „dziekuje” wydaje sie byc wszelkim, ktA?rych pragnienie.
 • Co ostatnimi czasy osiagneliscie Panstwo jak i rA?wniez Ciebie zbiA?r na okreslaniu wynikami biznesowymi? Czy juz wA?wczas obchodziliscie? Napisz do mnie e-mail jak i rA?wniez oddaj mi poznac, jak to swietujesz!